CMS strana a její zadání do cms.xml

Dobrý den. Jelikož potřebuji dostat do magenta i docela dlouhé texty s obrázky a pak je jednoduše rozšiřovat, přišla mi možnost nahrávat přímo na server aktuální verze stran lepší, než to strkat do DB přes admina. Nějak ale stále nemohu přijít na to, kde dělám chyby nebo na správný zápis v cms.xml.
Ve složce se svým designem mám složku cms. V ní phtml strany na zobrazen. Pokud jde o strany "home" a "no-route", vše funguje. Zkoušel jsem mnoho variant odvozených s defaultního xml, ale nic. ... (zkoušel jsem tu vložit ukázku, ale nedaří se ji správně naformátovat a z xml se nezobrazila struktura)

Můžete mi někdo poradit nebo nasměrovat, jak správně zapsat do cms.xml např. pokusnou stránku "test-1test"?
Díky za info.

Jaaaj, koukám, že uživatelé nemají právo používat texy na formátování, omlouvám se, napravím.
Nejsem si jist, v čem je lepší ukládat soubory *.html na disk a pak volat, než obsah copy-paste vložit přes admina do cms příslušné stránky ale dobrá.

<reference name="content">
  <block type="core/template" name="default_home_page" template="cms/default/home.phtml"/>
</reference>

Dík za odpověď, podobně to mám a nedaří se. Vkládat soubory v html přímo asi není dobrý nápad (ztratí se možnost měnit téma, dobu pro zobrazení aj aj) a asi od toho nakonec upustím. Hodněkrát se mi ale stalo, že se mi obsah po vložení do magenta rozhodil a musel jsem jej ještě opětovně doupravit v magentu, nebo se vnesly další následné chyby vlivem nepozornosti a stránky které jsem potřeboval vkládat jsou obsáhlejší. V podstatě jsem ale nyní nepřišel nato, jak správně pojmenovat uzly toho .xml pro vyrobenou stránku (jak jsou definovány pravidla jmen uzlů - zas tak moc se v tom neorientuju), nebo zda není problém s pomlčkou, podtržítkem apod., vše mi končí na "nenalezeno" - 404. Jak jsem psal, homepage právě funguje, ale na tu je asi odkazováno jinak, když ji zavolám jako stránku "home", tak mi to taky takto nejede, ... ale nic, spíš už mě to teď jen zajímalo, když už jsem to řešil, a asi tuto variantu vzdám :-)
.... příklad se mi opět nepovedlo vložit :-)

Tak jsem to zkusil předvést v tomto videu http://magento.iguru.eu/…agento-video

Jinak se samozřejmě musí změnit name a template na který to má ukazovat.
M.

Teda vážně děkuji za čas a za video, cením si toho, tahle elegantní kombinace pro tento účel mě vůbec nenapadla, přitom ji jinde (i když trochu jinak využívám) a asi jsem to prvně správně nepochopil, pokud jste myslel rovnou tuhle variantu. Já to chtěl pořád popsat přímo do "../layout/cms.xml" (což se nedařilo) a takto je to nejlepší. Zůstanou zachovány možnosti, jako u ostatních CMS stran v magentu.

Do toho layoutu bych to rozhodně necpal. Buď opravdu obsah do cms a nebo teda volat bloky tímto způsobem. Ještě je lze volat přímo z kódu html, ale to je v tomto případě asi taky zbytečné.
M.