Magento čeština 1.6.0

Tak jsem po dlouhé době zase sedl k překladům a doladil překlad Magenta pro 1.5.1 a započal překlad verze 1.6.0. Jsou si relativně podobné a tak si můžete začít stahovat překlad.

V podstatě je přeloženo všechno důležité kromě pár souborů v Čechách nepoužitelných, ale i ty doladím, ať máme jednou zase 100% verzi :-)

Naší verzi češtiny si můžete stahovat z http://magento.iguru.eu/…na16.tar.bz2

Soubor se generuje automaticky každý den z překladů na http://preklad.magento.iguru.eu/ takže prosím veškeré chyby opravujte přímo zde.

Protože nám tento server začali šíleně zahlcovat roboti a já pak musel procházet 500 nesmyslných návrhů v podobě erotických url denně, byla zrušena anonymní možnost zaslat příspěvek. Pokud chcete něco opravit (za což budu vděčen) a nechcete mít zásluhy, přihlaste se prosím s uživatelským jménem „nechci_zasluhy“ a heslem „zasluhy“.

Pokud chcete, aby bylo známo, kolik jste toho přeložili, napište mi a bude Vám vyroben účet. Praktické je to i z hlediska mého, že některé překladatele může člověk rovnou schválit a nemusí revize kontrolovat ;-) Jinak soubor stačí pouze rozbalit do adresáře s Magentem, adresářová struktura v něm je.

Do archivu byly rovnou přidány i šablony emailů.

Stav překladu: 30.9.2011 78,01 % kompletně přeloženo, v podstatě všechno, co je potřeba kromě v ČR nepotřebných věcí.