Magento slovenština 1.6.0

Protože máme poslední dobou dost zákazníků, kteří prodávají na Slovensko a nebo jsou ze Slovenska a protože překlad Magenta do slovenštiny je zřejmě mrtev, obnovili jsme náš překlad a začal se dolaďovat pro verzi Magenta 1.6.0.

Stahovat si tuto verzi můžete http://magento.iguru.eu/…na16.tar.bz2

Pro překlad platí stejné podmínky jako pro českou verzi.

Soubor se generuje automaticky každý den z překladů na http://preklad.magento.iguru.eu/ takže prosím veškeré chyby opravujte přímo zde.

Protože nám tento server začali šíleně zahlcovat roboti a já pak musel procházet 500 nesmyslných návrhů v podobě erotických url denně, byla zrušena anonymní možnost zaslat příspěvek. Pokud chcete něco opravit (za což budu vděčen) a nechcete mít zásluhy, přihlaste se prosím s uživatelským jménem „nechci_zasluhy“ a heslem „zasluhy“.

Pokud chcete, aby bylo známo, kolik jste toho přeložili, napište mi a bude Vám vyroben účet. Praktické je to i z hlediska mého, že některé překladatele může člověk rovnou schválit a nemusí revize kontrolovat ;-) Jinak soubor stačí pouze rozbalit do adresáře s Magentem, adresářová struktura v něm je.

Výhodou online překladu při slovenštině máte v tom, že vidíte anglickou verzi řetězce, českou verzi řetězce no a pak už „jen“ to správně dát do slovenštiny.

Takže bratři, do toho!

Na emailech se pracuje.

Stav překladu: 30.9.2011 74,00 % kompletně přeloženo.